«Динамо» U16 провело товариський поєдинок з ФК «Кельн»

«Динамо» U16 провело товариський поєдинок з ФК «Кельн»

Три групи динамівської академії вікових категорій U14, U15 та U16 (футболісти 2007, 2008 та 2009 років народження) продовжують проводити підготовку у Німеччині, куди їх запросив ФК «Кельн», надавши динамівцям можливість повноцінно тренуватись та проводити товариські матчі з провідними німецькими академіями. У Німеччині хлопці працюють під керівництвом тренерів Юрія Ястребінського, Юрія Дмитруліна, Євгена Лозинського, Миколи Іщенка, Максима Козлюка та Володимира Іконнікова.

У середу, 31-го серпня, команда вікової категорії U16 під керівництвом тренера Юрія Дмитруліна провела довгоочікувану товариську зустріч із господарями – однолітками з ФК «Кельн». Через те, що наші команди поки що працюють не у повному складі, до участі у грі були також залучені і молодші футболісти вікової категорії U15 (тренер Євген Лозинський). У матчі дозволялися зворотні заміни, поєдинок тривав два тайми по 40 хвилин, вийшов цікавим та корисним.

У перші хвилини на полі було багато боротьби, команди дорожили м’ячем та не хотіли його втрачати. Динамівці активно пресингували суперника, але «Кельн» надійно захищався. Кияни добре виходили із оборони в атаку, проводили хороші комбінації та наполегливо шукали підходи до воріт суперника. І незабаром наші хлопці були винагородженні за свої зусилля: Кирило Рибак прострілив зліва, і цю передачу майстерно замкнув Звягінцев, викликавши оплески глядачів на свою адресу.

Але засмучувалися господарі недовго. Через кілька хвилин після подачі до штрафного майданчика гравець німців головою з району одинадцятиметрової відмітки переправив м’яч у сітку. Незабаром Рибак міг вивести свою команду уперед чудовим сильним ударом, але трохи не влучив у площину. А ось наступну атаку наші хлопці завершили більш ефективно: Андрейко потужно пробив з правого краю штрафного майданчика – воротар до м’яча дотягнувся, але змінити траєкторію польоту не зміг – 2:1 на користь киян.