«Динамо» U16 забило п’ять м’ячів італійському «Ардіньйо Кьямпо» U-19

«Динамо» U16 забило п’ять м’ячів італійському «Ардіньйо Кьямпо» U-19

У суботу, 21 травня, команда «Динамо» (U16) провела черговий товариський матч під час свого перебування в Італії. Цього разу суперником підопічних Олексія Дроценка та Павла Чередніченка стала юнацька команда «Ардіньйо Кьямпо» U-19.

Поєдинок проходив за відчутної спеки – стовпчики термометрів протягом гри перевалювали за 30 градусів вище нуля. Суперники краще адаптувалися до таких умов, забивши два швидких голи. Скоротити відставання в рахунку вдалося після того, як Лобко вдало замкнув фланговий простріл, але перед свистком на перерву динамівці пропустили ще один гол.

У перерві тренери вказали на помилки, як кажуть, за гарячими слідами, трошки струсонули своїх підопічних, провівши індивідуальні мотиваційні бесіди практично з кожним, – і на другу половину зустрічі динамівці вийшли сповнені бажання вирвати перемогу, відразу почавши втілювати свої наміри на полі. Спочатку Білий вдало зіграв на добиванні, а згодом Пономаренко, який пропустив кілька днів через пошкодження, відгукнувся на зручний простріл Кузика, зрівнявши рахунок.