«Динамо» U17 у контрольному поєдинку перемогло «Минай» U19

«Динамо» U17 у контрольному поєдинку перемогло «Минай» U19

У середу, 10-го серпня, найстарша академічна група «Динамо» вікової категорії U17 (футболісти 2006-го року народження) провела черговий контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону. Після двох контрольних матчів з львівським «Рухом» підопічні Олексія Дроценка, Павла Чередніченка та Євгена Ястребінського зіграли з юнацькою командою «Миная». Гра відбулася на полі бази «Мункача» у селі Дерцен, що поблизу Мукачево.

З перших хвилин динамівці застосовували високий пресинг, нав’язуючи супернику боротьбу, що змушувало гравців «Миная» втрачати м’яч. Гості атакували багато та різноманітно, створюючи загрозу воротам суперника як з гри, так і після стандартних положень. Близьким до того, аби вивести свою команду уперед був Захарченко, але його удар метрів з 8-ми прийняла на себе стійка!

Перевага киян була відчутною та беззаперечною, але втілити її у забиті м’ячі не вдавалося. У завершальній стадії удари Кузика та Захарченка блокувалися захисниками, а останні передачі не знаходили адресатів. Коли ж нарешті вдавалося завдати націленого удару по воротах, м’яч пролітав поруч зі стійкою. В одному з моментів хороша контратака вийшла у ужгородців, але нападник «Миная» у штрафному майданчику динамівців не зміг розпорядитися м’ячем, як слід. А ще одного разу після подачі зі штрафного м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Через денний час початку гри та неймовірну спеку, у середині кожного з таймів арбітр робив паузу для того, щоб футболісти обох команд могли попити води та освіжитися.

Гра переважно проходила на половині поля господарів, гості контролювали м’яч, але без особливого просування уперед. В одному з моментів м’яч достатньо довго перебував у штрафному майданчику закарпатців, але через велике сукупчення футболістів там, завдати акцентованого удару так нікому і не вдалося. Незадовго до свистка на перерву Задорожний з правого кута воротарського майданчика пробивав у дальній кут, але на кілька сантиметрів не влучив у площину воріт. А завершився тайм реальною нагодою відзначитися у виконанні «Миная». Дурдас із меж штрафного майданчика пробив потужно, але зовсім трохи неточно.

Щойно розпочався другий тайм, як гості могли повести у рахунку: Шевченко головою замикав передачу з правого флангу, але не влучив у площину. Згодом Задорожний пробив метрів з 12-ти у площину – воротар зреагував та вибив м’яч кулаками. Згодом активний Задорожний опинився з м’ячем у штрафному майданчику трохи правіше від центра, але пробив трохи неточно. Також динамівці завдавали багато дальніх ударів з-за меж штрафного майданчика. Загалом, у завершальній стадії атак динамівцям не вистачало гостроти, крім того, суперник великими силами захищався.

Гості продовжували володіти ініціативою, а «Минай» діяв другим номером. Кияни перебували на половині поля суперника та великими силами проводили небезпечні атаки. Вони багато володіли м’ячем, а при його втраті вчасно включалися у відбір та повертали його. Міг відзначатися Лобко, але його на мить випередив воротар, опинившись першим на м’ячі.

Нарешті велика перевага киян, яка була помітна протягом обох таймів, знайшла своє логічне втілення за пару хвилин до фінального свистка. Осипенко, отримавши пас від партнера, з правого краю штрафного майданчика, нічого не вигадуючи, пробив повз воротаря. Цей гол став єдиним у матчі та ознаменував перемогу динамівців. Невдовзі пролунав фінальний свисток.

Товариський матч

«Минай» U19 - «Динамо» U17 – 0:1(0:0)

«Динамо»: Остроушко (Кіблицький, 46), ГНП (Кузьменко, 46), Захарченко, Скочеляс (Коробов, 46), Мариновський (Дикий, 70), Чубов (Білий, 66), Хмельовський (Іщенко, 66), Кузик (Осипенко, 66), Задорожний (Калин, 66), ГНП (Лобко, 66), ГНП (Шевченко, 46).

Гол: Осипенко (89).


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер