«Динамо» U19 – у 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА!

Команда «Динамо» U19, яка залишилася єдиним представником України в єврокубках, у стиковому матчі Юнацької ліги УЄФА завітала до Ла-Коруньї, де зустрілася з чинним чемпіоном Іспанії – «Депортиво».

На «Ріасорі» травмованого Руслана Нещерета у воротах замінив дебютант Юнацької ліги УЄФА – Денис Ігнатенко, центр оборони за відсутності дискваліфікованого Антона Боля склали Максим Дячук і Арсеній Філатов, на флангах захисту діяли Василь Танчак і Костянтин Вівчаренко. Окрім Боля, через відсторонення матч пропускали Володимир Бражко та Назар Волошин, тому трикутник у центрі поля склали Олександр Яцик, Ілля Скрипник і Антон Царенко, на флангах атаки грали Віктор Блізніченко та Самба Діалло, а на вістрі вийшов Кирило Попов. У наших суперників поєдинок пропускав капітан – центральний півзахисник Маріо Домінгес.

Старт поєдинку в Ла-Коруньї видався видовищним і результативним. Підтримувані рекордною для Юнацької ліги УЕФА 20-тисячною торсидою, господарі почали тиснути на ворота «Динамо» через лівий фланг, з якого і прийшов перший гол. Після розіграшу кутового Ернандес переграв Філатова, Фігероа підхопив м’яч і завдав удару, на який зреагував Ігнатенко, а Маріо Наджера добив сферу в порожній кут воріт, що дозволило «Депортиво» вийти вперед вже в дебюті гри.

Швидко відігратися киянам допоміг також кутовий. Динамівці одразу ж відповіли ударом Самби Діалло, який пробивав із лінії воротарського – із рикошетом м’яч пішов на корнер. І цей стандарт став гольовим – після подачі Блізніченка Дячук влучив у стійку, а першим на добиванні на дальній штанзі опинився Антон Царенко, який головою відправив м’яч у ворота з кількох метрів – 1:1 вже на 6-й хвилині поєдинку!

Динаміка гри нагадувала гойдалки: команди по черзі проводили атаки, однак моментів біля обох воріт до екватору тайму виникало небагато. Так, Ноель Лопес записав на свій рахунок удар метрів із 15-ти поруч зі штангою, а Діалло відзначився ударом головою.

На 26-й хвилині «Депортиво» знову повело в рахунку, використавши необачний пас назад від Арсенія Філатова. Денис Ігнатенко далеко відпустив м’яч і забарився з передачею на захисників, дозволивши Рубену Лопесу набігти та в підкаті переправити сферу в ворота.

За кілька хвилин у господарів пройшла ще одна перспективна атака – після передачі з лівого флангу від Мельї з вигідної позиції пробивав Ернандес, але запустив м’яч набагато вище воріт. У наступній же атаці «Депортиво» після подачі стандарту Родрігес занадто жорстко атакував Ігнатенка, заробивши фол в атаці.

На 36-й хвилині автор другого голу Рубен Лопес залишив свою команду в меншості, зупинивши прохід Іллі Скрипника грубим фолом. Португальський арбітр Антоніу Нобре покарав хавбека «Депортиво» «гірчичником», який став для нього другим у матчі. Виконуючи наступний стандарт, Самба Діалло вирішив пробити на техніку, перекинувши стінку та ціливши під поперечину, однак був трохи неточним.

Маючи чисельну перевагу, «Динамо» прагнуло відігратися ще до перерви, розігруючи м’яч на половині поля суперників. Проте іспанці високо зустрічали наших футболістів, змушуючи відходити та втрачати м’яч. До того ж, Яцик і Дячук наприкінці першого тайму заробили необов’язкові попередження, зупиняючи контрвипади суперників.

На початку другого тайму команди обмінялися моментами: перед воротами «Депортиво» опинився Вівчаренко, якому не дозволив пробити голкіпер Суарес, а шанс Гуерри був гострішим – його удар із лівого кута штрафного потягнув Ігнатенко.