Команда ДЮФШ «Динамо», зібрана з гравців 2018 року народження, вирушила на турнір Rustavi Grassroots Cup до Грузії.
Цей міжнародний турнір обʼєднав понад 100 команд 2015 – 2018 років народження. «Біло-сині» представлені на турнірі двома командами 2018 року народження.
На першому етапі учасники турніру були поділені на групи. «Динамо» (білі) потрапили до групи В, де їх суперниками стали «Шевардені», «Інтер Шаві», «Казбегі» та «Цхварі». Суперниками «Динамо» (сині) стали «Бранді», «Соккер Тбілісі», «Гранд Тбілісі» та «Вест Джорджія».
«Динамо» (сині) розпочали виступ з двох перемог з великим рахунком:
«Динамо» (сині) - «Соккер Тбілісі» - 5:0
«Динамо» (сині) – «Гранд Тбілісі» - 11:1
Так само здобули дві перемоги у стартових матчах турніру і «Динамо» (білі), при цьому не пропустивши жодного мʼяча:
«Динамо» (білі) – «Шевардені» - 1:0
«Динамо» (білі) – «Цхварі» - 8:0