g>

«Динамо» U8 та U7 – переможці Кубку Києва

«Динамо» U8 та U7 – переможці Кубку Києва

На полях ДЮФШ «Динамо» відбулися фінальні матчі Кубку Києва сезону 2025/26 у  категоріях U8 (гравці 2018 р.н.) та U7 (2019 р.н.). В обох категоріях перемоги здобули київські динамівці. 

У фіналі Кубку Києва серед команд U8 «Динамо» перемогло у фіналі вишгородську «Чайку» з рахунком 7:2. 

У матчі за титул серед команд U7 «біло-сині» здолали «Локомотив» із рахунком 1:0. 

Вітаємо наших юних динамівців! 

Інші новини

Титульний спонсор
Генеральний партнер
Технічний партнер