«Динамо» U8 виграло «Кубок Валерія Лобановського»-2023, а «Динамо» U7 посіло друге місце

«Динамо» U8 виграло «Кубок Валерія Лобановського»-2023, а «Динамо» U7 посіло друге місце

Минулими вихідними, з 24-го по 26-е березня у Києві завершилася серія масштабних змагань – Всеукраїнських дитячих футбольних турнірів «Кубок Валерія Лобановського»-2023, які проходили протягом цього місяця серед футболістів різних вікових груп. Останніми комплекти нагород розіграли найменші футболісти – 2015-го та 2016-го років народження (вікові категорії U8 та U7).

Зазначимо, що, як і у попередніх розіграшах, матчі змагань пройшли у критому манежі НТБ «Динамо», що у Конча-Заспі поблизу Києва. Традиційно організаторами змагань виступили ГО «Київська ліга дитячого футболу» та ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського за підтримки ГС «Федерація футболу міста Києва».

Завершальна серія змагань відзначилася яскравими футбольними моментами та безліччю забитих голів. Юні футболісти боролися на кожному сантиметрі футбольного поля, прагнучі завоювати головний кубок турніру імені легенди світового футболу. Футбольні пристрасті кипіли і на футбольному полі і в серцях юних футболістів. Батьки та численні вболівальники отримали масу задоволення та сплеск адреналіну від гри юних футболістів. До останньої секунди команди боролися за призові місця в турнірі, а результати матчів були непередбачуваними.