«Динамо» U9 вийшло до фіналу турніру Utmost Cup!

«Динамо» U9 вийшло до фіналу турніру Utmost Cup!

Дві динамівські команди вікової категорій U9 продовжують виступи на щорічному міжнародному турнірі Utmost Cup, що проходить цими днями у Вінниці.

Нагадаємо, 9-річні динамівці напередодні вдало виступили на першому груповому етапі та з першого місця вийшли до «Золотої ліги», здобувши перемоги у чотирьох поєдинках. Команда U9 під керівництвом Романа Шпиці та Дениса Голоколосова на цьому етапі у рамках другого групового раунду зустрілася з     львівським «Клубом Лева» та київською ДЮСШ - 15, які теж стали першими у своїх групах «E» та «F».

У першому матчі третього ігрового дня динамівці у непростій боротьбі здолали «Клуб Лева» з рахунком 4:1. Початок матчу вийшов нервозним, але після того, як наша команда забила перший м’яч, діти трохи заспокоїлися, почали грати у свою гру. Але згодом пропустили, причому момент для команди суперника динамівці створили самі: до пропущеного м’яча призвела помилка захисника. Перерва пішла на користь нашим хлопцям, під час паузи тренер вніс корективи, попросив їх більше грати уперед, робити більше загострюючих передач, частіше обігрувати суперників та завдавати ударів по воротах. У підсумку динамівці змогли забити ще три м’ячі та впевнено перемогти.