g>

«Динамо» в Австрії: початок другого тижня зборів

«Динамо» в Австрії: початок другого тижня зборів

У понеділок, 22 червня, київське «Динамо» розпочало другий тиждень передсезонних зборів в Австрії. Команда розпочала день із ранкового тренування.

Перед виконанням завдань безпосередньо на футбольному полі підопічні Ігоря Костюка провели розминку, яка складалася з бігових вправ, стретчингу та роботи на орбітреках.

Згодом динамівці перейшли до ігрових серій на полі. Гравців було розділено на три команди, які почергово змагалися одна проти іншої в контролі м’яча. 

Водночас воротарі «біло-синіх» займалися окремо за спеціальною програмою. На голкіперів чекав комплекс вправ із м’ячами різної форми та маси.

Ввечері понеділка динамівці проведуть іще одне тренування.

Нагадаємо, в середу, 24 червня, «Динамо» проведе другий контрольний матч на австрійських зборах. Спаринг-партнером киян стане словацька «Жиліна». Початок зустрічі - 18:00 за київським часом (17:00 за місцевим). Трансляція матчу буде доступною до перегляду на YouTube-каналі «Динамо».

Інші новини

Титульний спонсор
Генеральний партнер
Технічний партнер