Наступний день після спарингу зі словацькою «Жиліною», який завершився перемогою динамівців з рахунком 5:1, був відновлювальним.
У першій половині дня гравці відпочивали та присвятили час відновлювальним процедурам, а ті, хто виявив бажання, поїхали на екскурсію до сусіднього Зальцбурга.
Увечері ж на команду чекало заняття в тренажерному залі. Гравців було поділено на дві групи. Тренерський штаб запропонував їм вправи на п’яти станціях, аби максимально задіяти всі групи м’язів.