«Динамо» в Іспанії. День 7. Комплексне тренування та відновлення

«Динамо» в Іспанії. День 7. Комплексне тренування та відновлення

Після двох матчевих днів «Динамо» провело ранкове тренування на футбольному полі комплексу La Finca Resort у провінції Аліканте.

Футбольний центр складається із двох стандартних футбольних полів. У перші дні динамівського збору друге поле порожніло, проте тепер кияни отримали сусідів – норвезький «Буде-Глімт» тепер готується до сезону в буквальному сенсі через паркан від «біло-синіх».

Традиційно перед початком заняття Мірча Луческу зібрав команду на полі та озвучив план роботи на день. Містер оголосив, що тренування буде комплексним і насиченим, зате ввечері на команду чекають відновлювальні процедури.

Також наставник похвалив своїх підопічних за матч, зіграний напередодні, зазначивши, що вони добре вели гру, контролювали м'яч, пресингували суперника. При цьому Містер сказав, що гравці припускалися багато помилок під час передач, приймаючи неправильні рішення. Команді належало попрацювати над цим на тренуванні, аби покращити цей компонент.

Перед початком тренування привітання приймали вчорашній та сьогоднішній іменинники – Руслан Нещерет та Володимир Бражко. Містер потиснув хлопцям руку, після чого на хлопців чекав традиційний коридор пошани від партнерів.