«Динамо» в Туреччині: тренувальний день після матчу з австрійцями

«Динамо» в Туреччині: тренувальний день після матчу з австрійцями

Підготовчий збір «біло-синіх» в Туреччині не збавляє обертів.

Вранці наступного дня після матчу проти «Аустрії Люстенау», у якому динамівці відігралися поступаючись з різницею у два м’ячі, у планах команди було відновлення. А ввечері кияни провели повноцінне тренування.

Останніми днями у передмісті Анталії стало холодніше, аніж у перші дні збору. До цього додався сильний вітер, який навіть відкочував м’ячі з поля, акуратно розкладені перед початком тренування, поки тривала теоретична установка Мірчі Луческу у роздягальні. Тому цього разу пробіжка та розминка були трохи тривалішими, аби гравці як слід розігріли м'язи.

Основна частина заняття була присвячена різноманітним вправам на контроль м’яча. Все почалося з традиційних квадратів, а продовжилося більш складними вправами, де польові гравці одночасно відпрацьовували контроль, пресинг та відбір.

Голкіпери виконали комплекс спеціальних вправ. Зараз у розпорядженні Михайла Михайлова три воротарі – Руслан Нещерет, Валентин Моргун та Денис Ігнатенко. Останній напередодні взяв участь у контрольному матчі юнацької команди, яка здобула перемогу над німецьким «Інтер Берлін».

Що ж до інших двох воротарів першої команди, Георгій Бущан вимушений перенести хірургічне втручання з видалення міжхребцевої грижі, після чого відновлюватиметься місяць – півтора. Натомість Денис Бойко вже приступив до бігової роботи на футбольному полі.

До команди приєднався центральний захисник Максим Дячук, екскапітан динамівської юнацької команди, який у першій частині сезону виступав за команду УПЛ «Олександрія» на правах оренди. Також до збору «біло-синіх» приєднався Огнєн Вукоєвич.

Нагадаємо, свій наступний контрольний матч підопічні Мірчі Луческу проведуть у п’ятницю, 3 лютого. Кияни зустрінуться з українським клубом, який, до речі, зупинився в одному готелі з «Динамо» - ФК «Полісся» з Житомира. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер