«Динамо» - «Верес»: купуйте квитки на матч

«Динамо» - «Верес»: купуйте квитки на матч

Матч відбудеться на НСК «Олімпійський» у неділю, 1 серпня. Початок – о 19:30.

До продажу надійшли квитки наступних цінових категорій: 50, 80, 110, 150, 170, 600 та 650 гривень.

Для власників квитків категорії VIP (65-79 сектори) у вартість перепустки на стадіон входить отримання напою та закуски в зоні гостинності.

Онлайн-продаж квитків здійснюється на сайті наших партнерів Esport.in.ua.

***

Щоб мати можливість підтримати команду в кожному домашньому матчі чемпіонату України та Кубка України (до півфіналу включно), запрошуємо придбати абонемент на сезон 2021/22!

Для власників абонементів передбачено низку переваг: зокрема економія до -30% на весь сезон від сукупної вартості квитків, можливість отримати постійне місце на трибуні НСК «Олімпійський», знижки на атрибутику в клубному фан-шопі та пріоритетне право придбання квитка зі знижкою -15% на всі єврокубкові поєдинки протягом сезону.

З детальною інформацією щодо придбання абонементів можна ознайомитися тут.

***

Згідно з Тимчасовим медичним протоколом для матчів УПЛ на сезон 2021/22 в умовах карантину, футбольні поєдинки в регіонах із «зеленим», «жовтим» або «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки можуть відвідувати глядачі в кількості не більше ніж дві третини від загальної місткості стадіону.

Продаж квитків здійснюється лише онлайн, за умови дотримання процедури ідентифікації особи. Вхід на стадіон здійснюється виключно за наявності квитка з особистими даними глядача та документа, що посвідчує особу.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер