«Динамо» відкрило «Пункт незламності»

«Динамо» відкрило «Пункт незламності»

У четвер, 23 березня, київське «Динамо» відкрило брендовий динамівський «Пункт незламності». Він був оснащений і запущений разом із нашими партнерами - міжнародним благодійним фондом STELP та благодійним фондом «Фундація друзів України».

Розташований брендовий «Пункт незламності» у самому центрі столиці України - біля стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Подія розпочалася з хвилини мовчання на честь загиблих українських героїв та мирних громадян України, які загинули від терору російських агресорів.

На відкритті були також присутні вихованці «Динамо» Київ 2010-го року народження та двоє гравців команди U19 - Андрій Маткевич та Арсеній Філатов.

Довідка

STELP - з перших днів війни допомогає Україні. За цей рік передано сотні тонн гуманітарної допомоги для ВПО та лікарень. Керівник фонду Серкан Ерен багаторазово відвідував гарячі точки уздовж україньського фронту та у режимі 24/7 разом зі своїю командою виявляє потреби постаждалих та забезпечує їх допомогою.

Фундація Друзів України - фонд, що за час війни створив та адмініструє найбільший приватний модульний прихисток для переселенців на 50 будинків. Також фонд займається забезпеченням закладів освіти та обьектів критичної інфраструктури модульними бомбосховищами.