«Динамо» – «Ворскла» – 1:1: післяматчева пресконференція Віктора Скрипника

«Динамо» – «Ворскла» – 1:1: післяматчева пресконференція Віктора Скрипника

Головний тренер «Ворскли» Віктор Скрипник прокоментував виїзну нічию для його команди проти «Динамо» (1:1) на стадіоні імені Валерія Лобановського.

- Ми дуже задоволені результатом. Тим не менш, маємо покращити свою гру вперед. Ми мали дуже складний початок сезону, показували нестабільні результати. Сьогодні, напевно, дуже хвилювалися, але показали ту гру, на яку налаштовувалися. Розуміли, що грати проти «Динамо» у відкритий футбол ми не можемо, тому закрилися, і у суперника було не так багато нагод для взяття наших воріт. Утім, пропустили – таке з нами часто трапляється, коли футболісти сподіваються один на одного, через що нам забивають. У той же момент раді, що вдалося зрівняти рахунок, що додало нам сил та упевненості. Я дуже люблю грати проти «Динамо», проти команд, які вміють грати у хороший футбол. Розумію, що зараз «Динамо» критикують за результати, але ми маємо розуміти, як вони починали сезон, що їм потрібно було форсувати форму, і зараз команда «шукає» себе. Тому вболівальники мають із розумінням поставитися до тієї ситуації, яка зараз склалася. Так само я хочу, щоб ставилися з розумінням до нас, оскільки від нас пішло багато іноземців, і в нас фактично нова команда. І кожна гра для нас – як екзамен, до якого ми готуємося протягом тижня. Якщо б мені сказали до матчу, що ми зіграємо з «Динамо» в Києві 1:1, я би з радістю погодився. Тож ми задоволені і з упевненістю їдемо додому, щоб готуватися до майбутніх ігор.

- Чи можна сказати, що у таких матчах, як із «Динамо», Різник – це 50% результату?

- Напевно, так і є. Але ми бачили Діму і з іншого боку, коли індивідуальні помилки призводили до пропущених м’ячів. Сьогодні ми раді, що йому вдалося так зіграти та рятувати нас.

- Чи був пенальті на 67-й хвилині?

- Я би цього дуже хотів. Коли падає гравець моєї команди у штрафному майданчику суперника, то перше, що ми всі кажемо на лавці, це «Пенальті!». Якщо бути чесним, це був суперечливий епізод. Суддя прийняв таке рішення, і ми в жодному разі не ниємо про те, що на нашу користь не призначили пенальті.

- Сьогодні на поле не вийшов Степанюк, який грав у кожному матчі сезону. Із чим це пов’язано?

- Ми грали проти м’яча, тому потрібні були футболісти, які краще діють саме у цьому компоненті. Якщо ви бачили, в нас зліва грали Кравець та Бацула – обидва номінальні захисники, оскільки ми хотіли завадити «Динамо» розбігатися, а також відрядили в напад високого фактурного нападника, який чіплявся би за м’ячі. Це був наш план. По результату ми задоволені, також мали свої моменти, непогано вибігали вперед. Не хочемо гнівити Бога, нічийний рахунок нас влаштовує. А Руслан залишається нашим основним нападником, який у наступних матчах буде грати іншу роль та отримувати свій ігровий час. У той же час, думаю, неправильно, якщо я буду казати лише про одного гравця – у команді більше 20 футболістів, і всі працювали на результат.

- У другому таймі сподобався Сефері, але часто партнери просто не помічали його. Вам так не здалося?

- Ще раз кажу – не будемо гнівити Бога, 1:1 нас влаштовує в Києві. Щодо Сефері, то він також більше грав на оборону. Те, що його не помічали – можливо, просто давали йому перепочити, щоб він не бігав багато. Добре, що він вибігав у контратаки, і хочеться, щоб кожен м’яч доходив до адресата, але також потрібно враховувати, проти кого ми грали.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер