«Динамо» взяло на себе опіку над тяжко пораненим уболівальником

«Динамо» взяло на себе опіку над тяжко пораненим уболівальником

До повномасштабного вторгнення росії 23-річний киянин Леонід Лосєв навчався на менеджера та працював, а у вільний час - відвідував фанатський сектор на матчах улюбленого "Динамо".

Початок великої війни хлопець зустрів, несучи прикордонну службу в Чернігівській області та разом із побратимами захищав Чернігів, який у той період росіяни нещадно обстрілювали з авіації та артилерії.

Пізніше Леонід був переведений на донецький напрям, де чотири тижні тому отримав важке поранення внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Молодому хлопцю довелося ампутувати праву ногу, після чого була необхідна складна та тривала реабілітація, однак стан хлопця лише погіршувався. 

Київське "Динамо", дізнавшись про поранення свого вболівальника, вислало за ним із Києва реанімобіль, який доправив Леоніда з дніпровського госпіталя до однієї зі столичних лікарень. А мама воїна Олена, яка зараз не відходить від сина та підтримує його, перевезла з Дніпра до Києва ще двох поранених військових власною машиною.

У Києві боєць переніс вісім важких і болючих операцій, однак не втрачає оптимістичного настрою та з нетерпінням очікує на початок процедури виготовлення протезу та адаптації до нього. Леонід мріє повернутися до гри в футбол, яким займався в дитинстві, а також до ще одного свого хобі - автоспорту.

Керівництво київського "Динамо" взяло на себе опіку над бійцем - президент клубу Ігор Суркіс особисто контролює процес реабілітації та допоможе з організацією поїздки родини до Німеччини для проведення протезування за найсучаснішими технологіями.

Сьогодні ж до Леоніда завітали футболісти "Динамо" - Сергій Сидорчук, Денис Попов і Владислав Кабаєв, які поспілкувалися з хлопцем, розпитали про ситуацію на передовій і передали йому та бійцям, які лікуються поруч із Леонідом, слова вдячності за їхній подвиг, шани та підтримки від всієї команди. Крім того - привезли ігрову футболку, підписану всіма гравцями "Динамо", та теплу зимову форму.

Динамівці планують і в подальшому провідувати свого вболівальника та всебічно сприяти його лікуванню, адже ця зустріч додала бойового духу всім учасникам. На питання капітана - у чому ще є потреба? - Леонід відповів, що хотів би отримати футбольний м'яч, а після протезування планує повернутися до повноцінного життя та бігати ще швидше, ніж раніше.

А для початку - хлопці домовилися, що після протезування Леонід здійснить перший удар по м'ячу в будь-якому матчі "Динамо" на його розсуд.