«Динамо» запрошує юних футболістів до дитячого табору в Болгарії

«Динамо» запрошує юних футболістів до дитячого табору в Болгарії

Футбольний клуб «Динамік» (Київ) за підтримки ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського організовує сьомий щорічний футбольно-розважальний табір в Болгарії у місті Обзор для дітей-футболістів та їхніх родин.

Протягом двох змін під керівництвом тренерів «Динаміка» та «Динамо» діти отримають яскраві емоції від щоденних професійних тренувань на зеленому полі на березі моря, походів в гори зі спортивним орієнтуванням, свята фарб Холі на пляжі, дитячої йога, пікніків, пляжного футболу, караоке, дискотеки та безлічі цікавих ігор та подій.

Наш табір гостинно приймає готель Santa Maria (вул. Треті, 68) у місті Обзор та пропонує триразове різноманітне харчування по системі «шведський стіл», затишні та нові номери, чистий та комфортний басейн та прилеглі території.

З Києва до міста Обзор, де пройде табір, діти зможуть доїхати на комфортних автобусах зручно, весело і швидко, не відчуваючи відстань.

Наш літній табір це чудове поєднання професійного футболу, спорту та різноманітного дитячого дозвілля! Адже окрім кваліфікованих тренерів, дітей будуть розважати професійні педагоги-організатори, звукорежисери та аніматори.

А завдяки нашим партнерам – компаніям «Norsu», «Filler», «My Music», «Kalush bakery» та «Трускавецька» відпочинок дітей відбудеться музикально, пізнавально, смачно, солодко, весело та джерельно!

Чекаємо всіх в нашому таборі: з 01.07 по 12:07 перша зміна та з 15.07 по 29.07 друга зміна.

Літній футбольний табір 2024 року відкриває свої двері й чекає з нетерпінням зустрічі з юними футболістами!

Для реєстрації та отримання інформації про табір звертайтесь за номерами телефону:

+380503424783 Олена Олександрівна.

+380666220808 Валерій Валерійович.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер