«Динамо-2» громить «Бучу» і переглядає гвінейця Сурогату

Цієї неділі підопічні Андрія Гусіна в манежі клубної бази в Кончі-Заспі зустрілися з ФК «Буча». За 10 хвилин до свистка на перерву свою велику ігрову перевагу «біло-сині» почали втілювати в гольову. Причому, протягом трьох хвилин підопічні Гусіна відзначилися тричі (!). Незрозумілі розриви між лініями і помилки в обороні «Бучі» призвели до того, що спочатку Андрій Воронков опинився на самоті перед воротами і з центру штрафного майданчика відправив м'яч точно під поперечину. Потім суперники й зовсім залишили без опіки того ж Воронкова та Дмитра Хльобаса, і нападники без проблем розіграли м'яч. Великим рахунок зробив той же активний Воронков точним ударом зліва.

У другому таймі у динамівців на поле вийшов радикально оновлений склад. Причому, Артем Фаворов замість звичної позиції опорного півзахисника став центральним захисником. А його номінальну позицію зайняв
гвінеєць Сурогата, який наразі знаходиться на перегляді.

Ледве розпочався тайм, прекрасним голом із району лівого краю воротарського майданчика відзначився Ісраїлов, після чого удостоївся оплесків партнерів. Був близький до того, щоб забити і
Олександр Аліє, який здорово пробивав головою приблизно з центру штрафного майданчика воротар встиг зреагувати. Трохи не вистачило точності Артему Кравцю. Але це протягом двох хвилин компенсували Кирило Козлов, який виявився першим на м'яча, що відскочив, і чудово пробив із розвороту, а також Дмитро Коркішко, який сильним ударом не залишив шансів воротарю. Але це ще був не кінець: після чергової атаки динамівців м'яч потрапив до Теміле, Франк добре зреагував у штрафному майданчику суперника 7:0!

Контрольний матч

17.02.2013. Конча-Заспа. Манеж УТБ «Динамо»

«Динамо-2» - «Буча» - 7:0 (3:0)

Склад «Динамо-2»:

(1-й тайм): Кичак, Кушніров, Лухтанов, Логінов, Чорноморець, Рижук, Суарес, Каверін, Єрмаченко, Хльобас, Воронков.

(2-й тайм): Рудько,
Спичка, Козлов, Фаворов, Балан, Сурогата, Ісраїлов, Алієв, Теміле, Кравець, Коркішко.

Голи: Воронков (35, 38), Хльобас (36), Ісраїлов (49), Козлов (70), Коркішко (71), Теміле (76).