«Динамо-2». Підсумки першої половини сезону 2012/13

У 1999, 2000 і 2001 році другі за рангом «біло-сині» ставало чемпіонами країни в цьому підрозділі нашого футболу. Проте останнім часом результати динамівців погіршилися. За підсумками осінньої частини сезону 2012/2013 «Динамо-2» посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці, що є найгіршим показником в історії команди.

«Динамо-2». 21 матч. +3 = 2-16. Різниця м'ячів: 19-39. 11 очок (17-е місце).

Вдома. 10 матчів. +0 = 1-9. Різниця м'ячів: 8-22. 1 очко.

В гостях. 11 матчів. +3 = 1-7. Різниця м'ячів: 11-17. 10 очок.

Статистика 1-х таймів: +5 = 7-9. Різниця м'ячів: 11-19.

Статистика 2-х таймів: +3 = 7-11. Різниця м'ячів: 8-20.

Набрано очок у домашніх матчах - 1 з 33 можливих (3,33%).

Набрано очок в гостьових матчах - 10 з 33 можливих (30,3%).

В середньому за гру забито 0,9 м'ячів, пропущено 1,86.

2

* Один гол забив у свої ворота Сергій Басов (ПФК «Олександрія»).

* Ще один м'яч пропустив Олександр Боровик в матчі 12-го туру «Геліос» - «Динамо» - 2:0, посівши місце у воротах після того, як травму отримав Роман Загладько (ліміт замін динамівцями було вичерпано).

Капітани

У 19 іграх з капітанською пов'язкою команду виводив на поле Дмитро Кушніров. По одному разу капітанами були Олег Допілка і Дмитро Рижук.

Гвардійці

У всіх 21-му матчі брали участь: Віталій Гемега (всі в стартовому складі) та Ігор Мединський. На один матч менше в активі у Дмитра Кушнірова. По 19 у Дієго Суареса та Артема Фаворова.

Найкращий бомбардир

Найкращим снайпером «Динамо-2» на даний момент є Дмитро Коркішко (на фото), який забив 7 голів (з них 2 - з пенальті).

Автори дублів

Дмитро Коркішко (31.10.2012. «Оболонь» - «Динамо-2» - 1:2), Франк Теміле (10.08.2012. «Буковина» - «Динамо-2» - 0:2).

Більше за всіх попереджень: Дмитро Кушніров, В'ячеслав Лухтанов, Франк Теміле, Дієго Суарес - по 5.

Всього ж на рахунку динамівців 36 попереджень в 21 матчі. Середній рейтинг Fair play згідно з даними ПФЛ - 7,6274 (за цим показником «Динамо-2» займає 6 місце в лізі).

Єдине вилучення у «Динамо-2» відбулося в домашньому матчі проти «Зірки» (1:2). На 76-й хвилині за рахунку 1:1 за фол останньої надії червону картку отримав В'ячеслав Лухтанов.

5 разів призначався пенальті у ворота суперників - реалізовані 2.

28.07.2012. «Авангард» - «Динамо-2» - 2:0. Сергій Шевчук не реалізував на 90-й хвилині за рахунку 2:0 (відбив Ігор Гришин).

01.09.2012. «Динамо-2» - ФК «Полтава» - 1:3. Дмитро Коркішко не реалізував на 84-й хвилині за рахунку 0:2 (відбив Всеволод Романенко) - сам Коркішко добив м'яч у сітку.

26.10.2012. «Динамо-2» - ПФК «Севастополь» - 2:4. Дмитро Коркішко реалізував на 89-й хвилині (за рахунку 1:4). 31.10.2012. «Динамо-2» - «Оболонь» - 2:1. Дмитро Коркішко реалізував на 17-й хвилині (за рахунку 1:1).

18.11.2012. «Динамо-2» - «Авангард» - 0:2. Дмитро Коркішко не реалізував на 74-й хвилині за рахунку 0:2 (повз ворота).

5 разів призначався пенальті у ворота динамівців - реалізовано 4.

26.08.2012. «Титан» - «Динамо-2» - 2:4. Віталій Прокопченко реалізував на 89-й хвилині (за рахунку 1:4).

01.09.2012. «Динамо-2» - ФК «Полтава» - 1:3. Анатолій Сірик реалізував на 86-й хвилині за рахунку 1:2.

15.10.2012. «Динамо-2» - МФК «Миколаїв» - 1:2. Матвій Бобаль реалізував на 6-й хвилині за рахунку 0:0.

09.11.2012. «Олімпік» - «Динамо-2» - 1:0. Владислав Гельзін реалізував на 61-й хвилині.

18.11.2012. «Динамо-2» - «Авангард» - 0:2. Ігор Малиш не реалізував на 74-й хвилині за рахунку 0:2 (повз ворота).

У складі «Динамо-2» на поле виходили 4 легіонери: Бадр Ель Каддурі (Марокко), Франк Теміле (Нігерія), Дієго Суарес (Болівія), Ахлетдін Ісраїлов (Киргизстан).

Найстарший футболіст - Бадр Ель Каддурі (30 років).

Наймолодший футболіст - В'ячеслав Лухтанов (17 років).

Середній вік гравців «Динамо-2» - 20,2 року. За цим показником «Динамо-2» посідає перше місце в лізі, будучи наймолодшою ​​командою.

Найбільш коректний матч - 24.11.2012. «Суми» - «Динамо-2» (жодного попередження та вилучення, обидві команди отримали оцінку 8,0 за чесну гру).

Найбільш недисципліновані матчі - 18.11.2012. «Динамо-2» - «Авангард» (6 попереджень), 13.09.2012. «Динамо-2» - «Зірка» - 1:2 (4 попередження, 1 вилучення).

Найчастіше, а саме по три рази, матчі «Динамо-2» обслуговували два арбітри - Сергій Скирда (Харків) та Олексій Лавров (Івано-Франківськ).

Найбільша перемога - 26.08.2012. «Титан» - «Динамо-2» - 2:4. Всього за 21 тур команда Андрія Гусіна двічі виграла з різницею в два м'ячі.

Найбільша поразка - 26.10.2012. «Динамо-2» - «Севастополь» - 2:4. Всього за 21 тур «Динамо-2» 9 разів поступилося з різницею в два м'ячі.

Варто також відзначити, що за 21 тур в матчах за участю «Динамо-2» не було зафіксовано жодного розгромного результату.

Сухі матчі (2):

10.08.2012. «Буковина» - «Динамо-2» - 0:2 (воротар - Артур Рудько).

18.08.2012. «Динамо-2» - «Сталь» - 0:0 (воротар - Артур Рудько).

Найбільш відвідувані домашні матчі:

05.10.2012. «Динамо-2» - «Нафтовик-Укрнафта» - 0:2 (700 глядачів)

26.10.2012. «Динамо-2» - «Севастополь» - 2:4 (700 глядачів)

Найменш відвідуваний домашній матч:

18.11.2012. «Динамо-2» - «Авангард» - 0:2 (70 глядачів)

Найбільш відвідуваний виїзний матч:

28.07.2012. «Авангард» - «Динамо-2» - 2:0 (4000 глядачів)

Найменш відвідуваний виїзний матч:

09.11.2012. «Олімпік» - «Динамо-2» - 1:0 (400 глядачів)

Домашні матчі за участю «Динамо-2» традиційно збирають від 100 до 200 глядачів, а от гостьові зустрічі за участю динамівців, як і раніше залучають чималу кількість шанувальників футболу.

Середня кількість глядачів на домашніх поєдинках: 344 глядачі (загальна кількість за 10 ігор - 3440).

Середня кількість глядачів на гостьових поєдинках: 1522 глядачі (загальна кількість за 11 ігор - 16 750).

Середня відвідуваність матчів за участю «Динамо-2» - 962 глядачі (сумарна відвідуваність - 20190 глядачів).