«Динамо-2»: перемога у першому контрольному матчі

У манежі на базі в Кончі-Заспі підопічні Андрія Гусіна зіграли з командою з чемпіонату Києва «Дніпро».

Зустріч завершилася впевненою перемогою команди Андрія Гусіна (на фото) - 4:0. Забиті м'ячі на рахунку Дмитра Коркішка, Сергія Шевчука, Андрія Воронкова та Ярослава Прокипчука.

Динамівці провели матч двома складами. У першому таймі грали Волинець, Кушніров, Козлов, Лухтанов, Чорноморець, Ісраїлов, Морозенко, Фаворов, Єрмаченко, Коркішко, Хобленко. Після перерви «біло-сині» кольори захищали Бонь, Адаменко, Логінов, Давидчук, Остапенко, Прокипчук, Боровик, Карась, Теміле, Воронков, Шевчук.

Поєдинок із «Дніпром» став генеральною репетицією для «Динамо-2» перед виступом на Меморіалі Олега Макарова. Цікаво, що свій перший поєдинок на турнірі динамівці проведуть проти того ж «Дніпра». Матч відбудеться 17 січня в манежі бази в Кончі-Заспі. Початок о 11:00.