“Динамо-2” готується до сезону

Друга динамівська команда, посівши у 12-у чемпіонаті України серед команд першої ліги третє місце, повним ходом готується до наступного сезону. Хлопці зібралися 3 липня на клубній базі в Конча-Заспі і після проходження медичного огляду приступили до щоденних дворазових тренувань.

У понеділок 7 липня підопічні Володимира Онищенко провели контрольний матч з чернігівською “Десною” і перемогли 1:0. Єдиний гол на 58-й хвилині забив Кругляк. “Динамо-2” виступало у такому складі:

Перший тайм: Худжамов, Прошин, Пучков, Башлай, Ситнік, Литвиненко, Сонін, Максимов, Самборський, Бровкін, Какаладзе.

Другий тайм: Худжамов, Прошин, Пучков, Ярмаш, Зарицький, Мілько, Рожок, М.Федоров, Зелді, Маковейчук, Кругляк.

У планах тренерського штабу провести у коротке літнє міжсезоння ще два тренувальних матчі. А 18 липня, в першому турі турніру команд першої ліги, молоду динамівську дружину очікує серйозний екзаменатор у вигляді харківського “Металіста”.