»Динамо-2» на виїзді перемагає СК «Миколаїв»

Друга динамівська команда доволі несподівано виборола крупну перемогу в гостях над середняком ліги СК “Миколаїв”. Особливо відзначились молоді надії киян Алієв і Милевський

Господарі першими відкрили рахунок – на 20-й хвилині відзначився Батраченко. Майже до кінця першої половини миколаївці вигравали, однак на 41-й хвилині бразилець Діого Ринкон зумів відновити рівновагу.

На початку другого тайму найкращий бомбардир “Динамо-2” Артем Милевський вивів гостей уперед – 2:1. На 65-й хвилині Артем зробив дубль, забивши свій 7-й м’яч у чемпіонаті.

А ближче до закінчення матчу “вистрелив” Алієв. Олександр упродовж п’яти хвилин зробив дубль, оформивши розгром миколаївців. Дивно, але Алієв продовжує залишатися повз уваги керманича української “молодіжки” пана Крищенко...