»Динамо-2»: нічия зі «Слованом»

Кирило Петров

На Кіпрі команда «Динамо-2» провела першу контрольну зустріч. У поєдинку з чеським «Слованом» підопічним Литовченка та Калитвинцева не вдалося обіграти своїх опонентів – гра закінчилася внічию 2:2. В першому таймі динамівці пропустили два м'ячі, але після перерви тренери провели низку замін, і кияни зуміли відігратися. На першій же хвилині другої половини зустрічі хорошу передачу з центру поля отримав Дмитро Єременко та, увійшовши до штрафного майданчика, точно пробив у дальній кут. Ще за п'ять хвилин динамівці заробили кутовий, після розіграшу якого Кирило Петров ударом головою встановив остаточний рахунок.

«Динамо-2» - «Слован» - 2:2 (0:2).

«Динамо-2»: Бойко, Довгій, Бутенін, Парцванія, Люлька, Тотадзе (Петров, 32), Дедечко, Рибалка, Д.Єременко, Чепілов, Сокол. У другому таймі на полі вийшли: Кичак, Коркішко, Шевчук, Гармаш, Морозенко, Кушніров, Новак.

Голи: Д.Єременко (46), Петров (51) - Незмар (14), Блажек (40).

Нагадаємо, що наступний матч динамівці проведуть 9-го лютого із ще одним представником чеської вищої ліги - «Яблонцем».