»Динамо-2» перемагає в столичному дербі

»Динамо-2» перемагає  в столичному дербі

Друга динамівська команда першою розпочала весняну частину сезону. Сьогодні підопічні Геннадія Литовченка і Юрія Калитвинцева провели перенесений поєдинок 21 туру чемпіонату України в першій лізі проти ЦСКА. Київське дербі видалось по-справжньому напруженим і непоступливим. Уже на 5-й хвилині арбітр призначив пенальті за порушення правил проти Ярмоленка. Морозюк чітко реалізував одинадцятиметровий. Але вже через чотирі хвилини зусиллями Неделюка армійці зрівняли рахунок.

Згодом прекрасною можливістю відзначитись не скористався капітан гостей Костюк. Спочатку після удару Ігоря воротар Годзюр у красивому стрибку дістав м’яч, а потім колишній динамівець пробив трішки неточно зі штрафного. А на 34-й динамівці знову вийшли вперед. На 45-й хвилині після помилки Годзюра все той же Костюк зі штрафного точно пробив у верхній кут воріт динамівців.

Розв’язка зустрічі наступила на початку другого тайму. Маркович скинув м’яч з ауту на Морозюка, який не роздумуючи пробив по воротах армійців – 3:2. Слід зазначити, що Морозюк в цьому матчі забив два м’ячі і віддав результативну передачу.

«Динамо-2» - ЦСКА - 3:2 (2:2).

«Динамо-2»:
Годзюр, Маркович, Фартушняк, Бутенін, Петров, Морозюк, Гармаш (Порцванія, 46), Назарчук (Морозенко, 81), Дієго Суарес (Єременко, 63), Зозуля (Лисенко, 46), Ярмоленко (Коркишко, 56).

ЦСКА: Кириненко, Сухомлинов (Соколовський, 83), Копанистий, Чуприна, Кравченко, Киян, Неделюк, Заворотнюк, Костюк (Іванченко, 66), Бєлоусов, Куянов.

Голи: Морозюк (5, пен; 51), Зозуля (34) - Неделюк (9), Костюк (45).

Зауважимо, що за матчем спостерігали президент «Динамо» Ігор Суркіс, генеральний директор клубу Резо Чохонелідзе, а також головний тренер команди Юрій Сьомін. Своїх молодих колег також прийшли підтримати кілька футболістів динамовскої "основи".