»Динамо-2»: підготовку розпочали з поразки

Паралельно з першою командою до наступного сезону готується і «Динамо-2».

У суботу підопічні Геннадія Литовченка провели контрольний поєдинок проти столичного «Арсеналу». У «канонірів» виступав ряд досвідчених виконавців а також футболісти, які знаходяться на перегляді.

У першому таймі динамівці домінували та завдяки голу Олександра Алієва відкрили рахунок. Після перерви у «біло-синіх» змінився практично весь склад, який зіграв не так вдало. А саме – три пропущених м'ячі і поразка 1:3.

Динамівці виступали в такому складі: перший тайм - Мусін, Федорів, Петров, Імедашвілі, Дедечко, Степанець, Морозюк, Олейник, Алієв, Воронков (Мирзоєв, 30).

другийй тайм - Бойко, Дугич, Бутенін, Петров, Воронченко, Міщенко, Степанець (М.Федоров, 70) Коркішко, Зозуля, Мирзоєв (Шевель, 75), Кравець (Ярмоленко, 70)