»Динамо-2» розгромило «Рось»

Андрій Воронков

Останній товариський матч під час перерви, пов'язаної з виступом збірних, провело «Динамо-2». Цього разу команда Литовченка і Калітвинцева розгромила «Рось» з Білої Церкви 3:0. Маючи в розташуванні велику кількість гравців, динамівці зіграли двома складами і при цьому провели ще кілька замін. Гравцям традиційно для товариських матчів дозволялося виходити на поле кілька разів.

Впродовж усієї гри господарі володіли перевагою й, окрім трьох забитих м'ячів, мали ще низку моментів, які не змогли реалізувати. Особливих проблем суперник не спричинив – динамівці змогли нав'язати свою гру. Що стосується самовіддачі й бажання перемогти, то в цих компонентах до хлопців немає жодних претензій. Відзначимо, що в третій товариській зустрічі поспіль забитим м'ячем відзначився Марцваладзе.

«Динамо-2» - «Рось» - 3:0 (2:0).

«Динамо-2» (1 тайм):
Кичак, Новак, Бутенін, Родіна, Кушніров, Довгий, Аладашвілі, Назарчук, Дієго Суарес, Рибалка, Воронков.

«Динамо-2» (2 тайм): Бойко, Люлька, Фартушняк, Парцванія, Татадзе, Дедечко, Гармаш, Коркішко, Д.Єременко, Імедашвілі, Марцваладзе.

На заміни виходили Сокол, Шевчук, Морозенко та Фароян.

Голи: Воронков (20), Сокол (45), Марцваладзе (88).