“Динамо-2” поступається “Закарпаттю”

Недільним матчем “Динамо-2” – “Закарпаття” закінчився 6-й тур першої ліги. Підопічні Володимира Онищенко, переважна частина яких щойно прибула з міжнародного турніру збірних у Іспанії (у складі юнацької команди України), програла ужгородцям 1:2.

Рахунок на 22-й хвилині відкрив гравець “Закарпаття” Чеберячко (замкнув фланговий простріл). До перерви господарі так і не змогли розпечатати ворота Білана, а на самому початку другої половини лідер динамівців Олександр Алієв майстерно виконав штрафний і відновив рівновагу.

По грі нічийний рахунок був би найбільш закономірним, але за 5 хвилин до фінального свистка дві помилки (спочатку Прошина, а згодом Худжамова) дозволили найкращому гравцеві у складі гостей Мирославу Бундашу вивести свою команду вперед.