“Динамо-2” поступається “Системі-Борекс”

У матчі-відкритті традиційного, восьмого за ліком, турніру “Меморіал Макарова”, легендарного воротаря київського “Динамо” 50-х – початку 60-х років, друга динамівська команда поступилася бородянській “Системі-Борекс” 0:1. Єдиний гол на 70-й хвилині з пенальті забив Козоріз.

Підопічні Володимира Онищенко виступали в такому складі:
Михайлов, Радченко, Прошин, Лучук, Яценко, Кокіашвілі (Адлейба, 46), Оберемко, Рожок, Колесников (Ярмаш, 46), Бровкін (Самборський, 68), Целих.

Упродовж усього матчу гра проходила на зустрічних курсах, переважно в центральній частині поля. В другому таймі динамівці мали кілька вигідних можливостей забити м’яч, однак на завершальній стадії не вистачило влучності Адлейбі та Рожку. Бородянці в одній з швидких контратак заробили пенальті, який впевнено реалізував Козоріз.