«Динамо» - «Колос»: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

«Динамо» - «Колос»: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

- Наскільки серйозна травма Віктора Циганкова?

- Подивимося завтра. Навіть лікар не може відразу після гри визначити серйозність травми. Сподіваємося, що Віктор зможе повернутися на поле у грі з "Вільярреалом". Команді він дуже потрібен, і ми будемо робити все можливе, щоб він повернувся на поле якомога швидше.

- Обережна гра була пов'язана з тактикою "Динамо" чи силою суперника?

- Кубкові матчі стоять особняком, вони дуже складні. Адже раунд складається тільки з одного матчу, потрібно грати дуже уважно. Будь-яку помилку та пропущений гол складно виправити. У першому таймі ми діяли дуже обережно, але в другій половині виглядали краще. Домінували на полі та створили кілька хороших моментів біля чужих воріт. Однак для їхньої реалізації весь час не вистачало то останнього пасу, то одного метра або частки секунди.

Складність полягала ще й у великій кількості травмованих гравців - у нас випали Вербич, Попов, Кендзьора, Шепелєв, Гармаш... У принципі, ми добре рухалися, і обидві команди витримали цю гру у фізичному плані. Причому ми весь час атакували та прагнули забити. За великим рахунком, виграла та команда, яка була кращою. Хлопці, що були на полі, професійно виконували свою справу. Вони великі молодці.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер