«Динамо» - «Колос»: післяматчева прес-конференція Руслана Костишина

«Динамо» - «Колос»: післяматчева прес-конференція Руслана Костишина

- Була хороша гра в нашому виконанні. А пенальті - це така справа. Террі у фіналі Ліги чемпіонів послизнувся і не забив вирішальний пенальті, і "Челсі" не виграв трофей. Я підійшов і сказав це нашому капітану в роздягальні. Гавриш молодець, що пішов бити цей пенальті після того, як не забив "Руху". Це мужність і капітанська відповідальність. Можна лише пишатися нашим капітаном.

- Могли б ви уявити ще пару років назад, що "Динамо" на НСК "Олімпійський" за 90 хвилин не зможе завдати жодного удару в площину воріт вашої команди?

- Мені сподобалося, як наша команда сьогодні грала. Мої хлопці сьогодні молодці. Хотілося б гостріше діяти в атаці. Але у нас теж були свої моменти, незважаючи на те, що кілька наших футболістів травмовані.

Хотів би сказати, що після матчу з "Рухом" у пресі почалися різні виступи. При тому, що по суддівству у нас повинно бути більше претензій, ніж у "Руху". Чурку просто відірвали ногу - і за це не дали червону картку. Сьогодні він не зміг зіграти. І таких моментів було дуже багато. Користуючись можливістю, хотів би захистити свою команду. У нас немає "покровителів" і друзів у ЗМІ, які б захищали "Колос". Після цієї гри на "Колос" вилилося дуже багато. Головний тренер "Руху" Федик - шанувальник Агати Крісті. Я теж знаю книгу "Десятеро негренят". Нехай почитає.

- Як ви можете оцінити сьогоднішнє суддівство та своє вилучення?

- Це емоції. Не бачив відео, тому поки не можу коментувати. Я не розумію, за що мені дали червону картку. Повинні були показати жовту. Я не ображав суддю, не кричав матом. Просто побіг, покинув технічну зону та висловив претензію. Це жовта картка.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер