»Динамо» (молодь): поразка від хорватських одноклубників

На представницькому міжнародному турнірі в Хорватії серед молодіжних команд у другому турі групового турніру київське «Динамо» поступилося загребському «Динамо» 1:2. Балканці відкрили рахунок на самому початку зустрічі, на 2-й хвилині. На 29-й хвилині кияни зусиллями Сокуренка, який замкнув головою подачу з кутового Макаренка, зрівняли рахунок. Проте рівновага трималася недовго. На дев'ятій хвилині другого тайму (відзначимо, що тривалість таймів по 40 хвилин) загребці вийшли вперед і, незважаючи на небезпечні атаки наших хлопців, спромоглися втримати перевагу до закінчення зустрічі.

«Динамо-2» провело матч у такому складі: Ситников, Черемисин, Пархоменко, Прилєпов, Сухоцький, Сокуренко, Коваленко (Лещенко, 68), Іванющенко (Коваль, 65), Макаренко (Лонський, 75), Прокипчук (Грохоцький, 70), Білала.

Третій та останній матч у груповому турнірі підопічні Володимира Мунтяна проведуть 6-го червня проти австрійського «Red bull».