»Динамо» (молодь): упевнена перемога над «Діназом»

І другий матч за участю динамівської команди в рамках четвертого ігрового дня Меморіалу Макарова завершився з рахунком 5:0. Тільки, на відміну від академічної групи «Динамо», молодіжна команда свій поєдинок, проти «Діназа» з Вишгороду, виграла.

У першому таймі підопічні Олександра Хацкевича забезпечили собі комфортну перевагу завдяки двом влучним ударам зі штрафних у виконанні Боровика та Гриппи. Після перерви слово взяв Раджабов – футболіст, який перебуває на перегляді, записав на свій рахунок дубль. Також білорус відзначився і гольовою передачею, асистувавши Панфілову.

Молодіжна команда «Динамо» виступала в наступному складі: Тимофеєв, Балан (Гарбар, 75), Братков, Козлов, Акубардія (Трубочкін, 66), Боровик, Савченко (Мирослин, 66), Гриппа (Котляр, 66), Буяльський (Моцик, 60), Раджабов, Швидкий (Панфілов, 46).

Як ми вже повідомляли, в останньому турі групового етапу підопічні Олександра Хацкевича зіграють з динамівськими «академіками». Початок – о 16:00.