»Динамо» стає одноосібним лідером групи В

Київське "Динамо" вперше в історії досягло домашньої перемоги в єврокубках над італійським клубом. У важких погодних умовах (сніг, мороз, вітер) чемпіон України у другому таймі двічі засмутив воротаря "Роми" та став одноосібним лідером групи В в Лізі чемпіонів 2004/05.

Після першого тайму, який закінчився нульовою нічиєю, підопічні Йожефа Сабо зуміли "розпечатати" ворота римлян двічі. На 73-й хвилині м’яч після небезпечного навісу Гіоане у свої ворота зрізав Деллас. А через дев’ять хвилин чудова комбінація Юссуф – Діого – Шацьких завершилася точним ударом Максима з 3-х метрів.

Динамівці догравали поєдинок під гучні оплески трибун. Вперше за останні п’ять років кияни подолали до цього рокивий рубіж у сім очок. Нині в активі "Динамо" 10 пунктів та впевнене лідерство у турнірній таблиці.

У другому матчі нашої групи "Реал" та "Байєр" розійшлись нічиєю 1:1. В останньому турі динамівцям для виходу до 1/8 фіналу достатньо зіграти внічию в Леверкузені.