«Динамо» (U-13) перемагає на Кубку Баннікова!

У фінальному матчі (формат два тайми по 30 хвилин), який проходив на НСК «Олімпійський», підопічні Юрія Єськіна більш ніж упевнено переграли однолітків із угорського «Дебрецена».

Рахунок матчу – 11:0 – повністю відображає перебіг поєдинку, за яким із трибун спостерігали спортивний директор «Динамо» Олексій Михайличенко та старший тренер ДЮФШ ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко.

«Біло-сині» повністю переграли суперника, встановивши тим самим своєрідний рекорд результативності стадіону – юні динамівці перевершили досягнення основної команди, яка нещодавно перемогла на НСК донецький «Металург» (9:1).

Переможцям було вручено золоті медалі, а також подарунки від одного зі спонсорів турніру – ТМ adidas.

XVI Міжнародний турнір «Кубок Баннікова». Фінал

01.11.2013 р. м. Київ. НСК «Олімпійський»

«Динамо» (Київ, Україна) – «Дебрецен» (Угорщина) – 11:0 (4:0)

«Динамо»:
Малюк, Глошардін, Малишкін, Мельник, Сирота (Крук, 40), Білошевський (Рожко, 37), Сорокін (Снищук, 34), Котов (Просняк, 32), Цитаїшвілі (Ширипа, 31), Захаров (Войтюк, 40), Сухоручко.

Голи: Котов (9), Сухоручко (13, 27, 38), Цитаїшвілі (29), Захаров (31), Малишкін (42), Крук (44), Мельник (46), Войтюк (51, 60).

Після фінального матчу відбулося урочисте нагородження переможців та учасників турніру. У церемонії взяли участь генеральний директор державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак, президент Федерації футболу Києва Ігор Кочетов, заступник директора Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Вадим Костюченко та легендарний футболіст київського «Динамо» Володимир Мунтян.