«Динамо» U-14: третє місце напередодні «класико»

Після двох упевнених перемог із «сухим» рахунком на старті сезону, в третьому турі найменші динамівці, які беруть участь у чемпіонаті ДЮФЛУ, поступилися в гостях одноліткам із дніпропетровського «Дніпра» – 1:2.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/ 2014. U-14. Вища ліга. Група 2. 3-й тур

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Динамо» (Київ) – 2:1 (1:0)

«Динамо»:
1.Косяков (12.Малиш, 55), 2.Глошардін, 3.Мельник (к), 4.Малишкін, 5.Крук, 6.Котов (14.Цитаїшвілі, 37), 7.Сорокін, 8. Білошевський, 9.Духан (15.Твердохліб, 47), 10.Сухоручко (17.Ширіпа, 57), 11.Захаров (16.Просняк, 37).

Голи: Овчинников (20), Беляєв (53) – Просняк (44).

У четвертому турі, який відбувся минулими вихідними, «біло-сині» приймали на своєму полі донецький «Олімпік». Перемогу команді Єськіна приніс єдиний гол на останній хвилині першого тайму, автором якого став Максим Духан. Із трьома голами в чотирьох матчах Максим є найкращим бомбардиром своєї команди та одним із найкращих бомбардирів ліги.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/ 2014. U-14. Вища ліга. Група 2. 4-й тур

«Динамо» (Київ) – «Олімпік-УОР» (Донецьк) – 1:0 (1:0)

«Динамо»:
1.Косяков, 2.Глошардін, 3.Мельник (к), 4.Малишкін, 5.Сирота, 6.Білошевський, 7.Сорокін, 8.Котов (14.Цитаїшвілі, 51), 9.Духан (18.Войтюк, 55), 10.Сухоручко (16.Просняк, 44), 11.Захаров (15.Ширіпа, 30).

Гол: Духан (30).

У турнірній таблиці групи 2 «Динамо» посідає третє місце з десяти команд, за рівності очок за особистими зустрічами випереджаючи харківський «Металіст».

Турнірне становище лідерів: 1. «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 12 очок, 2. «Шахтар» (Донецьк) – 10, 3. «Динамо» (Київ) – 9, 4. «Металіст» (Харків) – 9.

У наступному турі, який відбудеться в суботу, 5 жовтня, «Динамо» зіграє в гостях з іншим, більш іменитим клубом – «Шахтарем».