«Динамо» U-16: на матч із «Шахтарем» у ранзі лідера

Спочатку нагадаємо, в минулому турі динамівці з мінімальним рахунком перемогли однолітків із дніпропетровського «Дніпра» завдяки єдиному голу Мочуляка з пенальті.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/2014. U-16. Вища ліга. Група 2. 3-й тур

«Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Динамо» (Київ) – 0:1 (0:1)

«Динамо»:
1.Санжаревський, 2.Бабан, 3.Єдинак, 4.Мазур, 5.Зубков, 6.Пасечнюк, 7.Косовський (17.Смирний, 78), 8.Нелюбін (13.Терещенко, 41), 9.Винниченко (15.Шпирка, 28), 10.Мочуляк, 11.Ярмоленко (к) (14.Шарило, 72).

Гол: Мочуляк (9, з пенальті).

У четвертому турі, напередодні «класико» з донецьким «Шахтарем», підопічні Дмитруліна на своєму полі не змогли переграти іншу донецьку команду, «Олімпік».

Всі основні події в цій грі відбулися до перерви. Рахунок у матчі на 13-й хвилині відкрив Біленький. Уже за дві хвилини «біло-сині» отримали можливість відігратися, проте Мирослав Мазур не реалізував пенальті. На 19-й хвилині Біленький забив другий м'яч у ворота «Динамо».

Динамівцям вдалося швидко скоротити відставання в рахунку – перший гол забив Винниченко. Наприкінці тайму Мазур реабілітувався за нереалізований пенальті, зрівнявши рахунок. Рахунок першого тайму, 2:2, так і протримався до фінального свистка.

Чемпіонат ДЮФЛУ 2013/2014. U-16. Вища ліга. Група 2. 4-й тур

«Динамо» (Київ) – «Олімпік-УОР» (Донецьк) – 2:2 (2:2)

«Динамо»:
1.Кобель, 2.Ярмоленко (к), 3.Пасечнюк, 4.Мазур, 5.Зубков, 6.Бабан, 7.Косовський, 8.Терещенко, 9.Мочуляк, 10.Винниченко, 11.Шарило (13.Радченко, 58).

Голи: Винниченко (21), Мазур (39) – Біленький (13, 19).

Після чотирьох турів «Динамо» U-16 посідає перше місце в групі 2. Рівну з «біло-синіми» кількість очок має донецький «Шахтар», із яким команда Дмитруліна зіграє в Донецьку вже в наступному турі, 5 жовтня.

Турнірне становище лідерів: 1. «Динамо» (Київ) – 10 очок, 2. «Шахтар» (Донецьк) – 10, 3. «Металург» (Донецьк) – 8, 4. «Металіст» (Харків) – 7.