ДЮФЛУ U-14, 16. «Моноліт» розвалився під натиском «Динамо»

Матчі цих вікових груп, в яких номінальним господарем поля був «Моноліт», відбулися на полях ДЮФШ «Динамо» в районі Нивки.

Першими на поле вийшли команди U-16. За 80 хвилин гри «біло-сині» поцілили у ворота суперників чотири рази. Авторами голів стали Євгеній Ісаєнко, Максим Захаров, Георгій Цитаїшвілі та Данило Сухоручко.

Чемпіонат України U-16 2015/16. Група 2. 3-й тур

«Моноліт» (Київ) – «Динамо» (Київ) – 0:4 (0:2)

«Динамо»: 12.Малиш, 21.Польовий, 3.Чуєв, 2.Дмитрук (19.Снищук, 69), 17.Білошевський (к) (20.Войтюк, 76), 8.Рожко (14.Сирота, 60), 11.Котов (5.Мельник, 56), 22.Мащенко (6.Духан, 47), 16.Цитаїшвілі, 10.Захаров (15.Сухоручко, 66), 9.Ісаєнко.

Голи: 0:1 Євген Ісаєнко (37), 0:2 Максим Захаров (38), 0:3 Георгій Цитаїшвілі (67), 0:4 Данило Сухоручко (79).

Далі прийшла черга помірятися силами наймолодшим учасникам ДЮФЛУ. І тут перемогу святкували «біло-сині», притому з ще більш розгромним рахунком. За відведених 60 хвилин ігрового часу 14-річні динамівці забили вдвічі більше за своїх 16-річних одноклубників.

Хет-триком у цьому матчі вистрілив Владислав Ванат, який є найкращим бомбардиром команди з 6-ма голами в трьох матчах.

Чемпіонат України U-14 2015/16. Група 2. 3-й тур

«Моноліт» (Київ) – «Динамо» (Київ) – 0:8 (0:3)

«Динамо»: 57. Слуцький (к) (1.Клочай, 47), 18.Швед (3.Смоляк, 41), 4.Забарний, 16.Вівчаренко, 6.Кузик (12.Нагорний, 53), 2.Ісадченко, 19.Чимодере (8.Рязанцев, 36), 11.Калмиков (13.Голованов, 41), 10.Маценко (17.Швиденко, 41), 7.Ванат, 9.Сергієнко (15.Семчук, 36).

Голи: 0:1 Алекс Чидомере (11), 0:2 Данило Сергієнко (18), 0:3 Данило Сергієнко (30), 0:4 Владислав Ванат (33), 0:5 Владислав Ванат (34), 0:6 Владислав Ванат (40), 0:7 Євген Рязанцев (48), 0:8 Микита Ісадченко (52).

«Динамо» (U-14) має стовідсотковий показник – три перемоги у трьох турах та посідає перше місце, за додатковими показниками випереджаючи «Шахтар».

А для «Динамо» (U-16) ця перемога стала першою в сезоні, після трьох турів наша команда посідає п’яте місце.

У наступному турі, 3 жовтня, обидві динамівські команди прийматимуть «Дніпро-80» із Черкас.