«Динамо» U-21 у контрольному матчі поступилося «Ниві» - 2:3

30-го червня підопічні Юрія Мороза розгромили однолітків із команди «Оболонь-Бровар» 7:0, а наступного дня зіграли з вінницькою «Нивою». Цього разу нашій команді довелося капітулювати. Незважаючи на те, що «біло-сині» контролювали гру, володіли перевагою, через помилки в обороні пропустили три м'ячі. Самі ж не реалізували свої моменти.

Динамівці пропустили першими вже на 3-й хвилині з пенальті. У середині тайму Лєднєв зрівняв рахунок, увійшовши до штрафного майданчика та пробивши у ближній кут воріт. Але ще до свистка на перерву супернику вдалося знову вийти вперед, скориставшись помилкою захисників.

Незабаром після початку другої половини зустрічі ударом зі штрафного статус-кво ще раз відновив Лєднєв, записавши на свій рахунок дубль. Але останнє слово все ж залишилося за гостями.