»Динамо» (U-15) стартувало з перемоги над «Металістом»

У Саках розпочався фінальний турнір ДЮФЛ для останньої вікової групи – гравців 1994 року народження (U-15). В першому матчі групового турніру «Динамо» (старший тренер Сергій Журавльов) зустрічалося з «Металістом» і перемогло 4:1. У першому таймі дубль на свій рахунок записав Дмитро Хльобас і ще одним точним ударом відзначився Олексій Хобленко.

Відразу після перерви гості спромоглися відіграти одного м'яча, але незабаром динамівці знову відновили різницю в три м'ячі завдяки Олександру Васильєву. В цілому, наші хлопці грали непогано і мали дві реальні можливості збільшити рахунок, коли Борис Деревяго і Ахлідін Ісраїлов поцілили в поперечину.

Тим часом друга пара групи В «Карпати» - ДЮСШ-11 (Одеса) зіграла внічию 0:0. Таким чином, після першого туру «Динамо» очолює турнірну таблицю, але робити якісь висновки ще зарано. Свій наступний матч динамівці проведуть завтра, 1-го липня, проти «Карпат». Саме в ньому, за словами Сергія Журавльова, багато чого вирішиться.