»Динамо» (U-16). Лише бронза…

Завершився фінальний турнір Дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 1991 р.н. (U-16). Футболісти київського «Динамо», виступивши «на ура» в груповому турнірі (у трьох матчах юні динамівці отримали дві перемоги та один раз зіграли внічию, у результаті посівши перше місце в групі), у півфіналі у драматичній боротьбі програли землякам із «Арсеналу».

У матчі за 3-тє місце динамівці без особливих зусиль переграли харківську команду УФК. «Біло-блакитні» відкрили рахунок вже на 2-й хвилині. Василь Балагнюк, завершуючи ефектну комбінацію, обіграв голкіпера та спрямував м’яч у порожні ворота – 1:0. Підопічні В’ячеслава Семенова й надалі виглядали більш впевненими, хоча харківський клуб час від часу відповідав гострими контратаками. До перерви обидві команди створили кілька небезпечних моментів, але перетворити їх на голи не спромоглися. Другий тайм також розпочався динамівським наступом, який на 61-й хвилині призвів до другого результативного «пострілу». Цього разу вдача посміхнулася Руслану Рябому – 2:0. До кінця гри рахунок вже не змінився.