»Динамо» (U-17): перемога на старті

У Нікополі стартував фінальний турнір команд вищої ліги дитячо-юнацької футбольної ліги України серед футболістів 1992 року народження (U-17). В групі «В» відбувся перший тур. «Динамо» (Київ) упевнено перемогло ФК «Севастополь» 4:1. У першому таймі відзначився Дмитро Рижук (20 хвилина) і Максим Боровець (38). А після перерви дубль на свій рахунок записав Володимир Коваль. За 15 хвилин до фінального свистка севастопольці одного м'яча відіграли, вдало реалізувавши пенальті. По грі було помітно, що рівень нашої команди помітно вищий. Попереду на динамівців чекають сильніші і краще організовані суперники.

Відзначимо, що другий матч у групі «В», між костопільським «Штурмом» і донецьким «Металургом», закінчився перемогою останніх з рахунком 4:0. У групі «А» «Шахтар» виграв у «Чорноморця» 5:0, а РВУФК і BRW-BIK розійшлися миром 3:3. Наступний поєдинок «Динамо» (U-17) проведе 30-го червня, проти «Штурму».