«Динамо» в Туреччині: на фінішній прямій

«Динамо» в Туреччині: на фінішній прямій

Зігравши за два дні два контрольних матчі, з БАТЕ і «Тоболом», динамівці повернулися до тренувального ритму. У четвер і п'ятницю команда запланувала по одному заняттю в футбольному центрі Gloria Serenity.

Після кількох днів дощів у четвер погода в Белеку, нарешті, порадувала киян не тільки теплом, але і сонцем.

Перед початком тренувальної сесії гравців поділили на дві групи. Ті, хто брав участь у контрольному матчі з «Тоболом», обмежилися тривалою пробіжкою, розтяжкою і вправами на м'язи кора.

Друга група працювала з м'ячами. Спершу гравці тренували короткий пас в русі, потім грали в квадраті.

Основна частина заняття була присвячена грі в атаці й обороні при швидких контрвипадах. На одній половині поля гравці групи атаки вибігали в швидку атаку проти захисників у різних комбінаціях, починаючи з випадів один в один, завершуючи атаками п'ять на чотири.

Гравцям групи атаки підказував, як краще діяти в конкретних епізодах, головний тренер. Однак під час цієї вправи часто футболістам потрібно було задіяти імпровізацію. «Тут повинна бути імпровізація, ви повинні відчувати один одного» - сказав наставник перед черговою швидкою атакою п'ять у чотири.

Нарівні з усіма в загальній групі працювали Віталій Буяльський, який пропустив кілька днів через невелике пошкодження, і Віктор Циганков. Микита Бурда також брав участь у квадратах, а в кінці тренування займався інтервальним бігом. Завершили заняття додатковим біговим навантаженням і Циганков з Буяльським.

На завершення тренування група гравців, які не брали участь у вчорашньому матчі, також виконали вправу на м'язи кора.

За тренувальною сесією у кромки поля спостерігали кілька уболівальників «Динамо», які скористалися унікальною можливістю і спеціально приїхали аби побачити тренувальні збори наживо. Після завершення заняття футболісти залишили хлопцям автографи на футболці, а Олексій Михайличенко постояв і поспілкувався з ними, подякувавши за підтримку.

Нагадаємо, останній контрольний матч на другому зборі «Динамо» проведе в суботу, а в неділю повернеться до Києва, де продовжить підготовку до офіційних ігор.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер