«Динамо» в Туреччині: тренування перед останнім контрольним матчем і поверненням до Києва

«Динамо» в Туреччині: тренування перед останнім контрольним матчем і поверненням до Києва

У п'ятницю, як і днем ​​раніше, «біло-сині» провели одне тренування у футбольному комплексі Gloria Serenity.

Цього разу розминку команда провела на маленькому полі, розташованому прямо біля головного корпусу з роздягальнями.

До слова, у цьому комплексі свої збори проводило вже чимало клубів із різних куточків Європи. Багато з них на знак подяки за гостинність залишили свої клубні футболки з автографами, які тепер висять за склом на красивих стендах у холі комплексу. Тут можна побачити футболки німецьких «Герти», «Нюрнберга», «Санкт-Паулі», «Вупперталя», «Інгольштадта», болгарського «Лудогорця», нідерландського «Хераклеса», албанського «Люфтетарі», швейцарського «Туна», турецької «Касимпаші». Є тут і футболки клубів з України - «Волині», «Говерли» і навіть «Кривбасу».

Свою футболку в останній день збору, у день гри з тбіліським «Динамо», залишать тут і динамівці.

Ще одну футболку з автографами динамівці презентували перед сьогоднішнім тренуванням п'ятьом уболівальникам, які останні кілька днів навідуються до тренувального табору «біло-синіх».

Саме заняття переважно складалося з ігрових і тактичних вправ. Команда відпрацьовувала командні дії в атаці й обороні, пресинг і контроль м'яча, завершення атак.

У кінці заняття традиційно гравці відпрацьовували удари по воротах. Поділені на дві команди в манішках різних кольорів, футболісти позмагалися між собою на перекиди. Як завжди, удари по воротах викликали у хлопців чимало позитивних емоцій.

Завтра «Динамо» проведе свій заключний контрольний матч на зимових турецьких зборах, шостий за ліком на другому зборі й 12-й загалом. Гра з тбіліським «Динамо» розпочнеться о 16:00 за київським часом. А в неділю команда повернеться до Києва, де продовжить підготовку до офіційних ігор сезону.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер