«Динамо» в Туреччині: другий збір розпочався

«Динамо» в Туреччині: другий збір розпочався

Нагадаємо, сьогодні рано вранці динамівська делегація у складі першої та молодіжної команд чартерним рейсом з Києва прибула до Анталії, звідки приїхала до Белеку.

Далі шляхи основної та молодіжної команд розійшлися: основа розквартирувалася в готелі Gloria Serenity Resort, а молодіжна команда приєдналася до юнацької, яка продовжує підготовку до матчу Юнацької Ліги УЄФА, у Maritim Pine Beach Resort.

«Динамо» U19 і U21 готуватимуться до відновлення сезону в одному тренувальному комплексі, в той час як перша команда тренується окремо, хоч і зовсім неподалік, на відстані декількох кілометрів – у футбольному центрі, що належить готельному комплексу Gloria Hotels & Resorts.

Якщо під час першого збору динамівцям досить було вийти зі своїх номерів для того аби потрапити на тренувальне поле Gloria Sports Arena, то в новому готелі команда добирається до поля на автобусі, при цьому дорога займає всього кілька хвилин.

Увечері в день прильоту до Туреччини динамівці провели перше тренування в новому футбольному центрі. До заняття гравці приступили з величезним бажанням. Воно почалося традиційно – з інтенсивної розминки, яку проводив тренер з фізпідготовки Віталій Кулиба. Гравці з позитивним настроєм виконали всі вправи, після чого приступили до відпрацювання коротких передач в динаміці.

Голкіпери спершу працювали за окремою програмою, але потім підключилися до ігрових вправ загальної групи. Головний тренер поділив польових гравців на три міні-команди, дві з яких по черзі боролися між собою на маленькому полі, а третя тим часом грала в теніс-бол. На обох майданчиках міні-команди змагалися з величезним завзяттям і бажанням перемогти, як і завжди у подібних вправах. 

У заключній частині заняття команда працювала над завершенням атак, після чого виконала бігову роботу - так звані фартлеки. Додатковою мотивацією під час інтервального бігу послужила умова від головного тренера - при проходженні дистанції за оптимальний час, у якості бонуса гравці мали можливість пробігти на два кола менше. Поставлену умову гравці з успіхом виконали, перевершивши потрібний результат, за що отримали заслужений відпочинок. 

Але це лише початок збору. Уже завтра в програмі команди два тренування – ранкове і вечірнє. Перший контрольний матч на цьому зборі «біло-сині» проведуть у середу, 5 лютого.

* Фото А. Лукацький

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер