«Динамо» - «Зоря» - 1:0: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

«Динамо» - «Зоря» - 1:0: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

- Видовищний фінал Кубка України. У першому таймі була рівна гра, адже обидві команди підготувалися дуже ретельно до цього поєдинку та не давали одна одній грати, проводячи, скажімо так, розвідку. Другий тайм і додатковий час проходили під нашу диктовку. Ми контролювали хід матчу та змогли забити. Створили ще кілька моментів, які, на жаль, не вдалося реалізувати.

Обидві команди були добре підготовлені тактично, і врешті-решт перемогла та команда, яка грала на частку секунди швидше та передбачала ходи суперника. І це були ми.

Важливим моментом стало те, що обидві команди витримали хороший темп протягом 120 хвилин гри, що говорить про хорошу фізичну підготовку. Маю велику надію, що «Зоря» покаже себе з найкращого боку і в єврокубках.

Вітаю своїх хлопців, адже дуже складно після виграшу чемпіонату зберегти концентрацію, мотивацію та бажання перемагати. Вони молодці і я їх вітаю. Це був гарний фінал національного Кубка, який ми будемо згадувати.

- Містере, вітаємо з перемогою! Судячи з того, що в основний час ви провели лише одну вимушену заміну, випустивши Караваєва замість травмованого Миколенка, ви готувалися до додаткового часу?

- Я казав гравцям, що сьогодні ми, можливо, будемо грати 120 хвилин. За їхнім самопочуттям під час гри, свіжістю на полі, організацією гри в обороні, я був упевнений, що вони зможуть протриматися всі 120 хвилин.

З точки зору тактики всі мої футболісти зіграли дуже добре, у жодній зоні практично не було проблем. У кожній паузі я їх питав, хто не може продовжувати грати. Але всі хотіли грати, у всіх горіли очі, тому я не проводив замін. Виходячи з того, як проходила гра, як рухалися футболісти, як вони виконували свої функції, не було потреби робити заміни. Гравцям досить складно виходити на заміну і входити в ігровий ритм, тому я не став їх міняти.

- Національна збірна України проведе два матчі у вашому рідному Бухаресті на чемпіонаті Європи. Чи плануєте ви їх відвідати?

- Так. Я розмовляв і з Андрієм Шевченком, і з президентом Української асоціації футболу щодо цього. Я буду присутній на матчах і робитиму все, щоб допомогти збірній України й у плані організації гри, і в плані підтримки вболівальників. Багато вболівальників бухарестського «Динамо» вдячні київському «Динамо» за організацію благодійного матчу, і будуть уболівати в цих поєдинках за Україну.

Водночас я бажаю, щоб якомога більше гравців київського «Динамо» брали участь у цьому чемпіонаті Європи, тому що вони на це заслуговують.

- Чи бачите ви у складі на наступний сезон Артема Шабанова та Назарія Русина?

- Про майбутнє ми поговоримо в наступні дні. Сьогодні ж хочеться всіх привітати та відсвяткувати перемогу. Футболісти, які починали сезон з нами, були в поганому психологічному стані, були пригніченими. І те, як вони відпрацювали цей сезон, з яким бажанням грати та перемагати його закінчили, - найголовніше.

Також я радий, що Міжнародний центр спортивних досліджень у своєму аналізі відзначив, що 16 вихованців нашої академії не просто брали участь в окремих іграх чемпіонату, а були футболістами основи та приносили користь команді. Їхнє футбольне зростання - це дуже важливий момент для київського «Динамо» й усього українського футболу.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер