Динамівські «джокери» - 2021

У році, що минає, київське «Динамо» зіграло у всіх турнірах 46 матчів, у яких забило 90 м'ячів.

У 12-ти іграх голи у ворота суперників забивали футболісти «біло-синіх», які розпочинали матч на лавці запасних та виходили на поле на заміну по ходу поєдинку. Згадаймо всіх динамівських «джокерів» у 2021 році.

28 лютого. Прем'єр Ліга. «Львів» – «Динамо» – 1:4

Півзахисник Богдан Лєднєв вийшов на заміну на 80-й хвилині замість автора одного з м'ячів Віктора Циганкова (на той момент «Динамо» впевнено вигравало – 3:1), але й відведеного часу йому вистачило, щоб забити свій перший м'яч у складі «Динамо» , вдало зігравши на добиванні після сейву голкіпера

7 березня. Прем'єр Ліга. «Динамо» – «Минай» – 3:0

Люксембуржець Жерсон Родрігес з'явився на полі на 64-й хвилині, замінивши Томаша Кендзьору, і наприкінці зустрічі встановив остаточний рахунок, реалізувавши пенальті.

21 березня. Прем'єр Ліга. «Динамо» – «Рух» – 3:0

Унікальний матч, адже всі три м'ячі у ньому забили футболісти, які вийшли на заміну. До перерви динамівці могли вийти вперед, але на 10-й хвилині не реалізували пенальті. А в другому таймі дубль оформив Олександр Караваєв (перші м'ячі для захисника у складі «Динамо»!) та ще один гол записав на свій рахунок бразилець Сідклей.

4 квітня. Прем'єр Ліга. «Олександрія» – «Динамо» – 1:2

Поєдинок складався важко для динамівців. Пропустивши першими, «біло-сині» відігралися завдяки реалізованому пенальті ще до перерви. У другому таймі гості ніяк не могли забити м'яч, і в підсумку це вдалося Жерсону Родрігесу, що вийшов на поле на 73-й хвилині замість де Пени, який відправив м'яча до сітки після пасу Буяльського.