Динамівські юніори розгромили «Спартак»!

Як і обіцяв напередодні старший тренер нашої команди Олексій Дроценко, яка вийшла у своєму віці до фіналу чемпіонату ДЮФЛ України, динамівці серйозно налаштувалися на поєдинок проти принципових суперників із Москви та здобули переконливу та красиву перемогу 4:1.

Команда в матчі, що складався з двох таймів по 35 хвилин кожен, відразу взяла ініціативу до своїх рук і вже після першої половини гри повела 2:0 завдяки влучним ударам Яремчука та Процишина.

У другому таймі спартаківці зусиллями Ослоновского звели на певний час перевагу господарів до мінімуму, але вже через шість хвилин Полегенько відновив статус-кво до звичних двох м'ячів, а Чорний за десять хвилин до фінального свистка й узагалі довів справу до розгрому!

Вітаємо динамівських юніорів із красивою перемогою та бажаємо успіху в фіналі ДЮФЛ у Маріуполі!

Стартовий склад «Динамо»: 31.Вайло, 5.Ковтун, 6.Процишин, 2.Шевчук, 15.Нестеренко, 21.Харатін (к), 8.Полегенько, 10.Мироненко, 20.Кузик, 7.Тищенко, 11 . Яремчук.