Динамівський внесок до розгрому шведів на Оболоні

Підопічні Павла Яковенка ніби на одному диханні провели складний для себе матч, не залишивши супернику жодного шансу навіть на нічию. ЛедЬ стрілка годинника перейшла за тридцять хвилин, рахунок уже був 3:0. Двічі відзначився Пилип Будківський та ще одного разу Андрій Богданов.

У другому таймі українці не грали на утримання рахунку, а забили у ворота скандинавів стільки ж. Дублем відзначився Євген Шахов, а завершальну крапку в зустрічі поставив київський динамівець Темур Парцванія. Наш захисник чудово зорієнтувався у штрафному майданчику й замкнув подачу з кутового.

У складі збірної України весь матч провели молоді динамівські захисники Темур Парцванія, Дмитро Кушніров (обидва на фото) та півзахисник Сергій Люлька. На лаві запасних залишився форвард Дмитро Коркішко.

Набравши три очки, українці трохи покращили своє турнірне становище. Тепер в їхньому активі вісім балів після п’яти матчів та третя позиція в таблиці. Лідирують Словенія та Швеція, які мають по 13 очок після шістьох ігор.