»Динамо» перемагає швейцарський клуб

"Динамо" зіграло останній матч на першому тренувальному зборі в ОАЕ. Суперником підопічних Анатолія Демьяненка був один з найкращих швейцарських клубів - ФК "Цюріх".

Пропонуємо вашій увазі стенограму матчу.

ОН-ЛАЙН

Динамо (стартовий склад ): Луценко - Несмачний, Родольфо, Родріго, Єщенко - Белькевич, Ротань, Гусєв, Діого - Клебер, Ребров

Матч почався

У перші хвилини динамівці більше володіють м'ячем;

7 хв. - Ещенко виграв боротьбу на фланзі, скинув м'яч на Реброва - Сергій сильно пробив метрів з 20-ти, але прямо в голкіпера;

10 хв. - Гусєв б'є метрів з 22-х - м'яч пролетів поруч зі штангою;

14 хв. - Навіс Реброва, захисник виніс м'яч точно на ногу Белькевичу - Валентин вдарив метрів з 18-ти і швейцарців врятував воротар;

15 хв. - ГОЛ!!! Навіс Ротаня з кутового, Діого перестрибує опікуна і головою забиває м'яч у сітку воріт;

Динамо - Цюріх 1:0

18 хв. - Подача кутового , м'яч відскакує до Рафаеля, той б'є метрів з 10-ти - Луценко рятує "Динамо";

22 хв. - Рафаель обіграв двох динамівцев і пробив повз Луценко. В останній момент "білих-синіх" врятував Родольфо, який вибив м'яч з лінії воріт;

27 хв. - Контратака динамівців, Клебер вивів Діого сам на сам з голкіпером. Поки бразилець вирішував що до чого захисник вибив м'яч на кутовий ;

35 хв. - Єщенко одержав ПОПЕРЕДЖЕННЯ;

38 хв. - Удар Єщенка метрів з 20-ти - м'яч пролетів поруч зі штангою;

40 хв. - сутичка РОДРІГО та АЛЬФОНСІ . Обидва одержали ПОПЕРЕДЖЕННЯ;

43 хв. - Контратака киян, після паса Родольфо Ротань б'є з лінії штрафного - голкіпер у блискучому стрибку витяг м'яч з верхнього кута ;

44 хв. - Ротань вивів Реброва сам на сам з голкіпером - удар метрів з 14-ти, м'яч пролетів поруч зі штангою;

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ

ЗАМІНИ у перерві

Замість Луценка, Родольфо, Єщенко і Клебера вийшли Рибка, Федорів, Верпаковскис і Шацьких

46-51 - Рівна гра в центрі поля, без небезпечних моментів;

48 хв. - ПОПЕРЕДЖЕННЯ одержав Белькевич;

58 хв. - Альфонсі вийшов сам на сам з Рибкою - голкіпер "Динамо" зіграв надійно;

58 хв. - Замість Несмачного - ДЕДЕЧКО;

59 хв. - Замість Діого - НІНКОВИЧ;

61 хв. - Шацких відібрав м'яч у захисника, віддав на Нінковича, ударові Милоша не вистачило влучності;

61 хв. - Замість Реброва - ЧЕРНАТ;

67 хв. - Шацьких небезпечно б'є метрів з 14-ти - поруч зі штангою;

68 хв. - Замість Гусєва - МИХАЛІК;

70 хв. - Замість Белькевича - МІЛЕВСЬКИЙ;

72 хв. - У продовж хвилини Рапісада двічі бив здалеку - вище воріт;

77 хв. - ГОЛ!!! Михалік одержав м'яч на лівому куті штрафної і завдав класного удару у "дев'ятку";

ДИНАМО - ЦЮРІХ 2:0

79 - 85 хв. - гра заспокоїлася. Динамовцы більше володіють м'ячем, практично всі події відбуваються у центрі поля;

86 хв. - Чернат пробив зі штрафного - м'яч пролетів поруч зі штангою;

88 хв. - ВИЛУЧЕНО РОДРІГО за грубу гру;