Динамівці у збірних: дві перемоги, дві поразки

Четверо гравців «Динамо» зіграли у п’ятницю за свої збірні в матчах кваліфікації чемпіонату Європи-2012. Команди Нінковича і Вукоєвича здобули перемоги, а Єременка і Попова – поступилися.

Фарери – Сербія – 0:3

Підопічні Радомира Антича без особливих проблем на виїзді перемогли Фарери. Мілош Нінкович з’явився на полі на 82-й хвилині, за рахунку 2:0.

Латвія – Хорватія – 0:3

Огнєн Вукоєвич вийшов у стартовому складі своєї команди на звичній позиції в центрі півзахисту, провівши перші 70 хвилин зустрічі.

Молдова – Фінляндія – 2:0

Несподівана поразка «суомі». Незважаючи на територіальну перевагу, два м’ячі влетіли у ворота команди братів Єременків. Молодший із них, Роман, зіграв усі 90 хвилин.

Словаччина – Македонія – 1:0

Прикро програли македонці, пропустивши єдиного м’яча на останній хвилині зустрічі. Горан Попов відіграв від початку до кінця.